Vítejte v Prdeli

Top 5 Prdel

Láska, sex a zvrhlosti

Žena v nesnázích
Pane doktore Bananazi - mám problém se svým partnerem. Vím, že mě má rád, ale zdá se mi, že mě tak trochu využívá. Vždy když přijde večer domů a sundá mi pouta, uchýlíme se spolu do peřin, kde mě až sadistickým způsobem bije krumpáčem do hlavy. To by snad ani nevadilo, kdyby mi na to svou ledlampou nepřejížděl po zádech. Potom obvykle vezme motorovou pilu a ořezává některé partie mého těla. Cítím se pak taková otevřená. Když to všechno skončí, uschová mě do svého cestovního kufru , ten zamkne do skříně, kterou strčí do kotle. Vím, že ho stále miluji, ale potom co mi dělá, mě trápí otázka, jestli bych ho přece jen neměla opustit.

Katka 22

Tak za prvé nechápu na co si vlastně stěžuješ. myslím, že všichni psychologové kolegové mi dají za pravdu, když napíšu, že emancipace žen je v některých případech opravdu přehnaná. Za druhé mám dojem, že tvůj přítel se tě snaží nějak změnit. Něco ubrat, něco přidat - chápeš?! A to přeci nemusí být jen na škodu.
Jestli nejsi špinavá šlapka a opravdu ho miluješ, jak píšeš, vydržíš u něj i kdyby tě měl rozřezat na kusy.


Ach zase ta puberta
Vážený doktore Bananazi. V našem kraji působím, jako hajný a chráním les před pytláky a škůdci. Vždy mi práce šla od ruky, ale to co přišlo teď, tak s tím nemám sebemenší zkušenost. Základní škola pořádala malý piknik na pasece. Po jejich řádění jsem našel tucet znásilněných laněk, osm koroptví v naprosto vyčerpaném stavu a prosím pěkně mojí chloubu jelena dvanácteráka (raritu našeho hvozdu) už pěkně v požehnaném stavu. Kolem místní školy se
bojí projíždět i pošťáci, nejeden z nich za takový nerozum zaplatil životem. Když se na něj sesype třída sexuchtivých dětí, nemá šanci ani s pásem cudnosti. Zachraňte kraj doktore.

Šedivous 66

Naprosto vaše obavy chápu. Puberta u dětí v tomto věku dělá své. Pokud jde, ale o les - tam musí být pořádek! Když chce někdo znásilňovat jelena, srnu nebo třeba lišku, musí se to dělat řádně v určitém čase a za určitý poplatek. Být tak na vašem místě, vypsal bych na veřejné tablo podrobný ceník a každého, kdo by chtěl řádit zadarmo, bych vyprovodil sprchou broků. V lese přeci nesmíte mít bordel hajnej! Tak s chutí do toho a půl je hotovo.

Sexuální úchylka
Jsem jaký jsem Milý doktore Bahamazi. Míval jsem strašlivý problém. Ucházela se o mě spousta krásných dívek, ale všechny jsem musel odmítnout. Žádná mě totiž nedokázala dostatečně vzrušit natolik, abych dosáhl vrcholu. Po pár ztracených letech jsem však našel tu pravou. Stala se jí ona. Pračka Whirlpool typ AWG 640. Seznámili jsme se vlastně náhodou v mé koupelně. Člověk potřebuje jednou vyprat ponožky. No a tak, jak jsem je tam tak dával, když mě najednou chytla za ruku a začala to se mnou dělat, až se mi z toho hlava točila. Po tom, co skončila radostně zablikala kontrolkou. Později jsme se scházeli čím dál častěji. A zkoušeli stále nové a nové polohy, máchání, škrobení či předpírání. Nebo dokonce ždímaní ... no to bylo .... to bylo prostě něco úžasného. Za několik měsíců se budeme brát, ale mnoho mých přátel mi svatbu rozmlouvá. Říkám jim jsem jaký jsem a nikdo mě nebude nic diktovat. Chci tedy poradit všem podobně orientovaným, ať se řídí podle svého vlastního vědomí.

Alfonz Jůna (22)

Tak tedy od začátku. Ty jeden mizernej pračkofile jak si vůbec dovoluješ komukoliv radit bez mého dovolení. To jesli si necháš vyprat prdel a dělá ti to dobře je mi vážně úplně fučný. Klidně si to dělej třeba s valchou. Ale vidět vaši svatbu? Bejt tebou radši skočím do míchačky s vápnem. Za chvíli se budeš cejtit tak rozloženej, že přestaneš mít chuť do jakýhokoliv ženění. Co k tomu víc napsat. Možná, že se těším na děťátka.
Žádné komentáře
 
Copyright © 2008 - Tommy. Kopírování bez souhlasu autora je ZAKAZÁNO. Všechna práva vyhrazena!