Vítejte v Prdeli

Top 5 Prdel

Vietnamský Obchod

1. Vietnamský internetový obchod
Tak je to konečně tady. Již při pohledu na titulek vám jistě prolétlo hlavou: �To je ale nápad, proč to nenapadlo zrovna mne.� Vždyť na tom se dá vydělat balík. Ano, vždyť právě na různých tržištích po celé republice se dá sehnat tolik skvělých věcí a to prakticky zadarmo!!! Prostě úžasné.

Je libo třeba nové boty, šusťákovou soupravu, či halenku? Nebo snad potřebujete nový kazeťák, budík, žehličku? Nic z toho není žádný problém. Již nemusíte běžet na tržiště za svým autorizovaným prodejcem a prodírat se těmi davy lidí okolo. Všechny tyhle věci nakoupíte z pohodlí domova a to tak jednoduše.

Ptáte se, co všechno tím získáte? Prakticky všechen komfort, kvůli kterému tak rádi chodíte na tržiště (uvažuje se i o možnosti smlouvání o cenu) plus něco navíc. Vzpomínáte si na tu dobu, kdy jste museli pobíhat od stánku ke stánku než jste našli věc, kterou potřebujete? To vše již dnes vyřešíte pouhým kliknutím! Navíc vám odpadne mnohdy zdlouhavá cesta na tržiště, tím si ušetříte spoustu námahy a času, který teď můžete využít třeba ke sledování seriálu Esmeralda, který jste si dříve museli tak pracně nahrávat na video, když jste o něj nechtěli přijít.
Žádné komentáře
 
Copyright © 2008 - Tommy. Kopírování bez souhlasu autora je ZAKAZÁNO. Všechna práva vyhrazena!