Vítejte v Prdeli

Nudista

Nudista

Nudistova předpověď
Byl letní večer, zrovna jsem prádlo věšel, kolík mi připoutat nešel, když kolem nudista bežel.

Otázkou jsem ho oslovil, kampak to běží, jaký má cíl?

Nudista obrátiv svůj zrak, zvěstoval, že žene se mrak.

V tu chvíli popad mě strach , za nudistou však zbyl už jen prach.

S kolíkem začínám se už podruhé prát, mokré trenky já nemám moc rád, když už jsem se s tím musel tak srát.

A zas další nudista u plotu prudí, to se fakt nudisti pořád jen nudí.

„Hej nudisto, kampak to běžíš? O tom dešti, o tom nic nevíš?“

„Déšť? THC ti na mozek tlačí, vždyť na nebe se podívat stačí, vidím v tom dešti veliký háček, na nebi není jediný mráček, myslím, že potřebuji na blití sáček, snad jednou přejede tě vláček. Chlape vždyť ty máš místo mozku hovno, tobě není na světě rovno. To tě tak zblbla televize nebo je to nějaká tvá nová vize.“

„Ale, to nudista tu před tebou běžel, nechceš mi říct, že bulíky na nos mi věšel, když tvrdil, že pršet bude, obloha se prý zatahuje všude.“

„Tak to náš Pepa nejspíš byl, už od narození je to tak trochu debil, jen klidně dál své prádlo věš, a nezapomeň ochránit krémem svou pleš, nebo snad od Slunce úpal dostat chceš.“

Druhý nudista už nohy na ramena bere, a musím říct, že mě to fakt pěkně sere.

Prádlo už podruhé na šňůru dávám, a slibuji, že už nezaváhám. Může tu nudistů běžet třeba tři sta, ale můj kolík už nehne se z místa.

To mám z těch nudistů už mozek na sračku, já jsem fakt zapomněl vypnout svou pračku. To jsem zas manželce vytopil koupelnu, a teď mě nenechá dívat se na bednu, já z toho režimu fakt asi zhebnu.

Do koupelny odbíhám, pračku rychle vypínám, když se vrátím na zahradu, zjišťuji tam velkou zradu. Někdo z okolí tu zřejmě krade, nudisto, ty jeden smrade! I ty trenky mi ukradnul, to ten svět ale dopadnul.

Modlím se k Bohu, už je to tak, jako odezva však nade mnou mrak, to si mi Bože fakt vytřel zrak. Stojím a z nebe padají kapky, přec z toho nebudu dělat zmatky, aspoň už nevidím nudistů zadky.

Nudistům už nikdy věřit nebudu, déšť je přeci jen otázkou osudu, ať si zas někdo jiný dělá ostudu. Vždyť nudista na prdeli nemá ani šátek, a když ano, tak je to svátek. Ani to prádlo pověsit neumí a bude mi tvrdit, že počasí rozumí. A z toho vyplývá kraťoučká věta: Radostí oplývá, kdo na nudisty nedá.
Poslední komentáře
19.03.2016 02:51:27: Обалдеть! :-! Ovladač dreambox dm500
24.09.2008 19:21:21: To je hustý...smiley${1}
 
Copyright © 2008 - Tommy. Kopírování bez souhlasu autora je ZAKAZÁNO. Všechna práva vyhrazena!