Vítejte v Prdeli

Řitní pasta

Nový příspěvek

Řitní pasta - výrobek nové generace

Jistě si každé ráno a večer čistíte zuby. Kartáček a zubní pasta vás provázejí každým dnem. Chrání vás před zubním kazem, paradentózou a žloutnutím zubů. Ale stejnou péči by měl každý z nás věnovat i opačnému konci trávicího traktu - ano správně, vašemu konečníku.

Mnozí z nás vědí, jaká je lahoda sedět dvě hodiny na míse s mizerným výsledkem a bolavým defekačním aparátem. I zápach mnohdy nezmizí použitím toaletního papíru. V takové chvíli je nejvyšší čas vzpomenout si na naši pastu Anal B.

Proč byste měli používat řitní pastu Anal B? Na to vám odpoví nejnovější vědecká studie provedená nezávislou laboratoří v Větrově nad Mísou:
Po každém sraní klesá v prdeli hodnota PH (počet hoven). Tím se sliznice smršťuje, až se tvoří mikrovrásky. V těch se usazují zbytky hoven, které pak kvasí a fermentují. Co mohou tyto zbytky způsobit? Záněty, hemeroidy, i rakovinu konečníku. A začátky? Pouze obtěžují.
Naše věděcká studie prokázala, že pasta Anal B uhlazuje střevní sliznici, čistí ji od hoven a likviduje mikroby. Působí protizánětlivě, díky antioxidantům a vysoce viskóznímu hřebíčkovému oleji, který působí také proti zaseklé zácpě.
Naše testovací skupina prokázala, že 86 procent uživatelů řitní pasty Anal B mělo do 15 dnů sraní opět regulované.

K rozhodnutí, zda si pastu Anal B koupit, vám napomůže následující svědectví pana Malodupy: "Dobrý den, jmenuji se Josef Malodupa a zácpou trpím již deset let. Kvůli svému důchodu si nemohu koupit drahé přípravky proti zácpě, které by mi pomohly. Mou manželku obtěžoval zápach zbytků kvasících hoven, které jsem celé roky nemohl odstranit. Nakonec jsem v televizi viděl upoutávku va vaši pastu Anal B. Neváhal jsem a pastu si objednal. Už po několika prvních použitích se mi povedlo naplno se vysrat. Značně se zvýšila čistota mých trenýrek, také zápach postupně zmizel a já mohu konečně srát z celé prdele.
Operace hemeroidů, která mi hrozila, už není potřeba a můj pan doktor se tomu dodnes nestačí divit. Řitní pastu Anal B jsem doporučil mým známým, kteří rovněž trpěli těmito potížemi a velice mi děkovali."

Jak se Anal B používá? Téměř stejně jako zubní pasta. Na speciální válcovitý kartáček dodávaný v našem balení naneste pastu. Pak si ho strčte do prdele, čímž se aktivuje konvexní systém čištění. Jemnými pohyby sem a tam, otáčením i nakrucováním odstraňujte usazená hovna. Poté na konec stále dovnitř vstrčeného kartáčku nasaďte jeden konec speciální hadičky, rovněž dodávané v našem balení. Druhý konec připevněte na ústí vodovodního kohoutku. Pusťe dovnitř vlažnou vodu, která odplaví usazeniny. Pak vodu vypláchněte do záchoda.

Pasta Anal B je vyrobena z čistě přírodního dichlormolybdenhexadekanu, tetrabromstaniolhydrátu, hexafluoridovaného trinitridu draselného a dalších zdraví prospěšných přírodních látek. Pokud zavoláte ještě letos, dostanete druhé, půllitrové balení pasty Anal B a k tomu náhradní kartáček a hadičku. Tuto nabídku naleznete pouze v TV Shittingu, nikoliv v obchodech či na stáncích. Originální pastu Anal B poznáte podle loga výrobce WashYourAss s.r.o. Pastu můžete do 30 dnů od obdržení vrátit bez udání důvodu, a budou vám vráceny peníze. Zavolejte, a přesvědčte se, jak může být sraní bezproblémovým a estetickým zážitkem, a to za pouhých 1 999 Kč.

Překvapte užitečným dárkem své blízké, aby vám mohli být ještě bližšími bez nebezpečí udušení smradem. Pastu může používat celá rodina, už nikdy vám špinavá prdel nebude ničit rodinné vztahy a vy tak budete moci naplno žít.

Žádné komentáře
 
Copyright © 2008 - Tommy. Kopírování bez souhlasu autora je ZAKAZÁNO. Všechna práva vyhrazena!