Vítejte v Prdeli

Volte Nás

VOLTE ! stranu naší PRDELE
Nezadržitelně se blíží volby a vy zřejmě vybíráte stranu, kterou budete volit. A už je to tady, nabízíme vám stranu, kterou neodmítnete Stranu našich Prdelí. Teď můžete konečně vzít své zadky do vlastních rukou. Volte nás a my Vám slíbíme co budete chtít.

Náš program:
  • Zadlužíme náš stát o pár set biliónů dolarů a až budeme všichni bohatí uděláme revoluci a změníme režim a nikomu nic nevrátíme.
  • Operace čistá Prdel - amnestie pro všechny vězně. (zrušíme věznice).
  • Právo silnějšího - zrušení trestního zákoníku (klesne zločinnost).
  • Právo útrpné - nastolení poprav.
  • Zrušíme povinnou branou povinnost a rozdáme zbraně lidu.
  • Mužům slibujeme ženu, kterou si vyberete (a kolik si jich vyberete)
  • Ženám slibujeme jakoukoliv ženu nebo muže které si vyberete (kromě naší nomenklatury, my budeme mít imunitu).
  • Vdaným ženám slibujeme prodloužení řetězu od dřezu o 1,67 cm.
  • Fotbalistům - vlastní mistrovství světa, samozřejmé vítězství a čisté trenýrky + ponožky bez zápachu.
  • Hokejistům - věčnou Sibiř.


Hesla naší strany "Běžte do prdele" slyšíte všude kolem sebe. Už teď máme preference 70-99,1% a smějeme se naivní pyšnosti soudobých politiků, kteří ještě nepochopili novodobé, parazitní principy nové moderní politiky.
Naše strana nepotřebuje volební lístky, lze použít každý jiný volební lístek z druhé nepotištěné strany, jakýkoliv čistý papír (beze všeho i toaletní ). Napsáním našeho hesla, uvedeného výše, a řádným vhozením do volební urny nám dáváte hlas.

Naši kandidáti:

Předseda, budoucí prezident, král a císař :
Cesar Claudius COSTRA z vůle nevyššího boha křesťanského, boha Peruna, Olympského Dia a slunečního boha Re zvolen s podporou a odkazem Budhy, Krišny a bohyně Kalí za našeho leadera. Vyznačuje se naprostou bezúhonností a flegmatismem vůči všem prosícím o pomoc. Do ničeho se nikdy nezaplete a nikdo ho na ničem nenachytá. Jeho jazyk je jak samotný hrot Damoklova meče jež se do střetu pouští s úsečností a jedovatostí nejjedovatějšího hada. Vypadá trochu jako Micky Mouse.

ministr vnitra, velký vezír nebo oko Saurona
je stínový Krysař - Trestá bez příčiny. Je zásadový a svou práci má skutečně rád. Hudební nadání je přímou součástí jeho povolání. Řídí se heslem "jeden může za všechno a všichni za jednoho". V oblibě má davové šílenství a komunikaci a práci se skupinami lidí vůbec. Obvyklé je jeho ponuré odcházení ze scény s chraplavým výrokem "já se ještě vrátím, plantážníci" (cítí se pak asi být zajímavější)

ministr pravdy - nové ministerstvo(podobné min.spravedlnosti)
velký Bratr BlackFloyd - Ví lépe než vy, kdo jste a co potřebujete. Naplánuje vám život od narození až po slavnou smrt. Nebude vás obtěžovat žádnými problémy, vyřeší je za vás. Veškeré připomínky, dotazy, stížností a soudy budou v jeho v kompetenci. Nikdo už nebude mít strach z falešných obvinění nebo státní korupce, spravedlnost v jeho dobrých rukou bude jen jedna, neomezená a pro Vás přínosem a neskonalým štěstím.

ministr rodinné lásky a perverznosti
Dr Bananaz - pro děti budeme vytvářet nebo otevírat jíž zavřené výletní tábory, kde se naučí práci, střídmosti v jídle a poslušnosti. Odnaučíme je zbytečnostem jako je škola a hloupým vědomostem, které se teď učí, zvláště naprosto překroucené historii. Základem státu je rodina a láska. Až budu ministrem oboje zruším a postavíme společně nové základy.

ministr poezie, hudby kultury a neobyčejného rozkvětu a pokroku
Wolfgang Armagedon FRANCOIS - Je srdcem básníkem a přímo cítí být povinen dále rozvíjet kulturu v našem statě. Dává absolutní svobodu stavebních slohů a veškerému umění vůbec. Česká televize bude navždy podléhat jeho zvůli a to po přeslici na věky, věků. Odpor bude potlačen střelbou a bajonety.
Jeho skvělé básně :-(a ne jinak) budou předány ministerstvu pravdy - později použity, pro výkon trestu některých hrdelních zločinů.

ministerstvo obrany bude zrušeno - nahrazeno ministerstvem míru
Neznámý vojín - prozatím bezprizorní, jinak ovšem vynikající generál zabývající se praktickou příručkou profi terorismu, který si svým sadistickým chováním vůči podřízeným a hlavně obyvatelstvu získá zasloužený respekt i slávu.

ministryně Lásky a porozumění
Blafunka Afroditová - Její láska k lidem, zvířatům, přírodě a vůbec ke všemu je nezkrotná a uchvacující. Dohlédne mimojiné na prosazení plné rovnoprávnosti homosexuálů. A nejen homosexuálů, ale i zoofilů. Miluje svého papouška, krokodýla nebo třeba, velblouda ale současné zákony vám nedávají žádnou možnost, abyste mohli spolu uzavřít svazek manželský? Víte koho volit.

V naší stranu vyzíváme všechny lidi "svobodné" vůle, inteligentní mysli a rozumu. Slibujeme, že nebudeme v koalici se žádnou jinou další stranou. A že se budeme mít všichni dobře.
Politiky z ostatních politických stran jemně vyzýváme, aby nemeškali svůj drahý čas a úsilí, volili Nás a šli taky s námi do Prdele.
 
Copyright © 2008 - Tommy. Kopírování bez souhlasu autora je ZAKAZÁNO. Všechna práva vyhrazena!